Šventinių - reklaminių atvirukų gamyba pagal užsakymą

 

Kaip žinia, kai kuriuos dalykus sunku pasakyti žodžiais. Ar kada nors pagalvojote, kokį svarbų vaidmenį gali atlikti vienas mažas atvirukas? Šis išsireiškimo būdas populiarus dar nuo seno (1869m), tačiau labai dažnai pasirenkamas ir šiandien. Juk tai puikus būdas pasveikinti kolegas, verslo partnerius, artimuosius. O kas galėtų būti įdomiau, nei daili atvirutė su Jūsų įmonės logotipu? Tikėtina, paliks ir gerą įspūdį.

Atvirukas gali būti formalus ar laisvo stiliaus, gali talpinti savyje gražius žodžius, ar skleisti informaciją. Informacinio pobūdžio atvirukai su miesto, organizacijos, įmonės atvaizdu, simbolika ar inicialais bei kiti Jūsų sumanymai.
Atlikti atviruko dizaino kūrimo, maketavimo bei jų spausdinimo darbus patikėkite spaustuvei. Spausdiname atvirutes ant įvairiausio popieriaus, kartono. Pagal Jūsų užsakymą galime padaryti blizgias arba matines atvirutes, pasiūlyti iš anksto išgraviruoti sveikinimo žodžius ar kitą turinį.

 

Gaminame vestuvių, krikštynų ir kt kvietimus, stalo korteles, svečių sėdėjimo planus, meniu korteles ir visą kitą reikalingą atributiką. Galima rinktis iš jau turimo dizaino arba sukuriame individualiai pagal kliento pageidavimą. Spausdiname ant įvairaus tekstūrinio popieriaus, klientui pasirnkus iš gausaus katalogo. Spauda - paprasta  skaitmeninė, sudėtinga šilkografinė su UV lako elementais , iškili arba su folijavimu.